Maurizio Sarri komentuje porażkę z Manchesterem City

Spektakularna przegrana Chelsea w spotkaniu z Manchesterem City wciąż nie schodzi z ust mediów. To największa porażka tego klubu od 28 lat i wynik, który potencjalnie ma stanowić gwóźdź do trumny dla aktualnego trenera The Blues, Maurizio Sarriego.

„Nie jest łatwo grać po porażce 6:0” – przyznał Włoch. „Musimy jednak grać i to z całą pewnością dobrze. Chcemy wygrać i chcemy zareagować natychmiastowo. Ostatni mecz nie był problemem ze względu na motywację. Pierwszych kilka minut zaczęliśmy dobrze, nie potrafiliśmy jednak zareagować. Poddaliśmy się i nie zrobiliśmy zupełnie nic”.

Sarri przyznał także, że po przegranym spotkaniu nie rozmawiał z właścicielem Chelsea, Romanem Abramowiczem. Dodał też, że nie czynił tego od trzech tygodni, co może świadczyć o chłodnej atmosferze pomiędzy panami.

„Chciałbym rozmawiać z kimkolwiek z klubu, niekoniecznie z samym właścicielem. Rozmawiam z dyrektor Mariną Granovskaią i dla mnie jest to wystarczające”.

Czy zespół zdoła się podnieść po tak fatalnym wyniku? Pierwszy sprawdzian już dziś, w czwartek 14 lutego w spotkaniu ze szwedzkim Malmo w Lidze Europy.

Źródło: bbc.com