Mateo Kovacic zainteresowany pozostaniem z The Blues

Chorwat Mateo Kovacic przyznał, że wyobraża sobie pozostanie z The Blues na dłużej. Obecnie jest zawodnikiem wypożyczonym z Realu Madryt.

„Przeprowadzka była krokiem, który chciałem wykonać” – skomentował pomocnik.

„Chciałbym za to podziękować mojemu wcześniejszemu klubowi, a także władzom Chelsea, które mnie przyjęły. Bardzo mi się tu podoba i cieszę się z tego czasu. Miasto jest niesamowite, zespół jednym z najlepszych na świecie i moi koledzy także są wspaniali. Oczywiście szanuję mój wcześniejszy klub, Real Madryt. Mogę jednak wyobrazić sobie sytuację, że tutaj pozostanę, mam jednak kontrakt i zrobię to, co on stanowi”.

Chorwat skomentował także ewentualny angaż do Realu Madryt swojego obecnego kolegi z Chelsea, Belga Edena Hazarda.

Czytaj więcej: Eden Hazard pozostanie w Chelsea?

„Dla mnie jest on niesamowitym graczem. Nie wiedziałem, że jest tak dobry i jestem pewien, że mógłby być jednym z dwóch, trzech najlepszych piłkarzy na świecie. Pytał mnie jak jest w Realu Madryt, jednak teraz nie to zajmuje nam czas. Obaj w pełni koncentrujemy się na grze w Chelsea” – dodał Mateo Kovacic.

Kolejny mecz dla The Blues już w środę 26 grudnia, gdy gracze zmierzą się z drużyną Watford. Chcesz dowiedzieć się kto jest faworytem bukmacherów na to spotkanie, to sprawdź nasz ranking i wybierz swojego buka!

Źrodło: skysports.com