Kto może zostać nowym trenerem Chelsea? Media wskazują kandydatów

Ostatnie wyniki nie działają na korzyść trenera Chelsea, Maurizio Sarriego. Czarę goryczy może ostatecznie przelać blamaż w spotkaniu z Manchesterem City, w którym The Blues stracili aż 6 bramek. Jednak sam Sarri już kilkakrotnie powtarzał, że ma trudności w zmotywowaniu swoich zawodników, którzy na boisku nie potrafią stworzyć zgranego zespołu.

W odpowiedzi na słabą formę media wskazały, kto może zająć jego miejsce. The Independent podało trzech potencjalnych kandydatów. Na czele listy nazwisk jest Diego Pablo Simeone, aktualny trener Atletico Madryt. Choć przedłużył on kontrakt z hiszpańskim zespołem, to nie wyklucza to jego chęci przejścia do Premier League.

Jako potencjalny menedżer wymieniana jest także legenda piłkarska oraz legenda samego Chelsea, czyli Frank Lampard. Trzecim kandydatem jest Gianfranco Zola, aktualnie zajmujący pozycję asystenta Sarriego.

Kolejny sprawdzian dla Chelsea już w czwartek 14 lutego z Malmo w Lidze Europy. Czy piłkarze ze Stamford Bringe zdołają się odrodzić?

Źródło: calciomercato.com