Eden Hazard pozostanie w Chelsea?

Przez ostatni rok, szczególnie po Mundialu w Rosji, nasiliły się spekulacje na linii Eden Hazard kontra Real Madryt i jego ewentualnego przejścia do Królewskich. Wciąż nie wiadomo jaką decyzję podejmie Belg, jak dotąd niezwykle lojalny względem swojego dotychczasowego pracodawcy.

Głównym powodem zmiany dla pomocnika miałaby być mentalność klubu z Madrytu oraz jego filozofia. Wygrywanie jest we krwi Belga, a dopiero czwarte miejsce Chelsea w tabeli Premier League to zbyt małe ambicje. Wiele meczów nie napawa entuzjazmem, w tym ostatnie przegrane spotkanie ligowe Leicester. A choć media coraz chętniej określają futbol The Blues jako atrakcyjny wizualnie, to styl gry wprowadzony przez Maurizio Sarriego może okazać się niewystarczającym bodźcem, aby zatrzymać Belga w szeregach.

Eden Hazard może wybrać grę w Realu Madryt nawet pomimo faktu, że ten od kilku miesięcy również walczy o zwyżkę formy. Belg z pewnością mógłby stać się jednym z brakujących ogniw Królewskich, pomagając powrócić im na upragniony szczyt. A wy jak obstawiacie? Przejdzie czy nie przejdzie?

Źródło: theprideoflondon.com