ETOTO – informacje, opinie i oferta legalnego polskiego bukmachera

etoto logo

ETOTO to jeden z najmniej popularnych bukmacherów w naszym kraju, ale wciąż zyskujący coraz liczniejsze, lojalne grono klientów. ETOTO nie odstaje od pozostałych polskich bukmacherów pod względem oferty, serwisu internetowego czy promocji na polskim rynku. Do reklamowania tego polskiego bukmachera zostali zaproszeni jedni z najpopularniejszych influencerów w polskim futbolu – Borek, Hajto, Kołtoń, Smokowski. Firma jest również sponsorem programu internetowego Misja Futbol, którego hostem jest Michał Pol.

ETOTO – najważniejsze informacje o zakładach

Bukmacher ma w swojej ofercie tradycyjne zakłady sportowe, oraz zakłady na żywo (ponad 20000 miesięcznie). Do najczęściej podawanych dyscyplin zalicza sie oczywiście piłka nożna, koszykówka, tenis, żużel, ale również te mniej popularne jak netball, krykiet czy triathlon. ETOTO, podobnie jak LV BET mocno inwestuje w ofertę eSportów. Na stronie etoto.pl można obstawiać rozgrywki w takich grach jak CS:GO, Dota 2, LoL, Overwatch, Starcraft czy Street Fighter.

Numer licencji bukmachera ETOTO

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

Najważniejsze informacje dla klientów

Czy ETOTO to legalny bukmacher? TAK
Ile wynosi min. depozyt? 1 PLN
Ile wynosi min. stawka? 0.24 PLN
Ile wynosi min. wypłata? 0 PLN
Czy ETOTO posiada livebetting – obstawianie na żywo? TAK
Czy ETOTO posiada aplikację mobilną albo stronę mobilną? STRONA MOBILNA

Jak zacząć gra w ETOTO?

Przede wszystkim, musisz być pełnoletni. Podobnie jak w przypadku innych buków, są dwie możliwości rozpoczęcia zakładów:

1. Zgłosić się osobiście, z dowodem osobistym, do jednego z 43 lokali ETOTO,
2. Lub wypełnić formularz online na stronie www.etoto.pl